Het verhaal van...




Dit is het verhaal van Evert van der Pol

Evert werd geboren op zondag 10 februari 1850 en hij overleed op zaterdag 30 december 1933. Hij mocht 83 jaar, 10 maanden en 20 dagen oud worden. Evert overleed in Baarn.
Hij werd 4 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op woensdag 3 januari 1934.

Relaties
Evert van der Pol was bij zijn overlijden weduwnaar van Maria Kok.Beroep
Evert van der Pol was arbeider.Overige wetenswaardigheden
Vader Evert was arbeider / dagloner / smidsknecht. Moeder Jannetje was werkster.Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Evert van der Pol weergegeven, die reeds overleden zijn.Evert van der Pol had 1 (inmiddels ook overleden) kind:
Op woensdag 26 augustus 1885 werd in Baarn een zoon geboren: Janus van de Pol. Janus overleed op donderdag, 2 mei 1974. Hij werd begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan.
Adressen
Benieuwd waar Evert van der Pol gewoond heeft?Hieronder ziet u 2 zoekresultaten uit oude adresboeken op basis van voorletters en achternaam van deze overledene.
Let op: het kan zijn dat deze resultaten andere personen betreffen met dezelfde voorletters en achternaam.
Pol, E. van der (Arbeider)
Groeneveld 't Hoogt , Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1888)
Pol, E. van der (Rijtuigfabrikant)
Dalweg , Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1888)