Het verhaal van...




Dit is het verhaal van Petrus Ignatius van Klaarwater
In dit levensverhaal vertellen we u over Petrus Ignatius van Klaarwater. In het dagelijks leven werd hij Piet genoemd. Zijn geboortewieg stond in Baarn, alwaar hij geboren werd als zoon van Bernardus Johannes van Klaarwater en Anna Portengen. We mogen hem dus een echte 'Barinees' noemen.Piet werd geboren op zaterdag 1 februari 1913 en hij overleed op donderdag 16 november 1989. Hij mocht 76 jaar, 9 maanden en 15 dagen oud worden. Piet overleed in Baarn.
Hij werd 4 dagen later gecremeerd te Nieuwegein, Crematorium Noorderveld op maandag 20 november 1989.

Relaties
Petrus Ignatius van Klaarwater was bij zijn overlijden weduwnaar van Rika Johanna Maria Reijn.Beroep
Wij weten niet wat voor werk Petrus Ignatius van Klaarwater deed.Overige wetenswaardigheden
Met dank aan mevr. E. Sierink-Van Klaarwater, Soest voor de rouwkaart.Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Petrus Ignatius van Klaarwater weergegeven, die reeds overleden zijn.Er zijn ons geen (inmiddels overleden) kinderen van Petrus Ignatius van Klaarwater bekend.
Adressen
Benieuwd waar Petrus Ignatius van Klaarwater gewoond heeft?Hieronder ziet u 4 zoekresultaten uit oude adresboeken op basis van voorletters en achternaam van deze overledene.
Let op: het kan zijn dat deze resultaten andere personen betreffen met dezelfde voorletters en achternaam.
Klaarwater, P.I. van (Lichtdrukker)
Torenlaan 59, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1948)
Klaarwater, P.I. van
Torenlaan 59, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1948)
Klaarwater, P.I. van
Torenlaan 59, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1956)
Klaarwater, P.I. van
Torenlaan 59, Baarn (Bron: adresboek: Baarn 1967-1968)