Het verhaal van...




Dit is het verhaal van Petronella Maria van den Berg

Petronella Maria werd geboren op maandag 5 januari 1920 en zij overleed op dinsdag 15 maart 1949. Zij mocht slechts 29 jaar, 2 maanden en 10 dagen oud worden. Petronella Maria stierf in Baarn.
Zij werd 4 dagen later begraven te Baarn Nieuwe algemene begraafplaats Wijkamplaan op zaterdag 19 maart 1949.
Relaties
Petronella Maria van den Berg was bij haar overlijden gehuwd met Theodorus Velthuizen.Beroep
Wij weten niet wat voor werk Petronella Maria van den Berg deed.Overige wetenswaardigheden
Eigen graf. Petronella Maria van den Berg is overleden aan de Ziekte van Hodgkin, slechts negen maanden na haar huwelijk met Theodorus Velthuizen. Met dank aan mevr. S. van der Velden voor de aanvullingen.Op het grafmonument staat Veldhuizen in plaats van Velthuizen.
Overlijdensberichten
Indien op online-familieberichten.nl overlijdensberichten aanwezig zijn, vindt u deze hieronder.Kinderen
Om reden van privacy worden hier alleen de kinderen van Petronella Maria van den Berg weergegeven, die reeds overleden zijn.Er zijn ons geen (inmiddels overleden) kinderen van Petronella Maria van den Berg bekend.